<p>Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas .</p><p><p><p>Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas jest...

Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas .

Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas jest kredytem w przypadku którego bank oferuje oprocentowanie nominalne 4,99%w wysokości w skali roku. Za udzielenie kredytu bank nie nalicza dla siebie prowizji. Kwota jaką udostępnia ten bank zaczyna się od 30.000 złotych, a kończy na kredycie w wysokości do 200.000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 6 do maksymalnie 120 miesięcy. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie w banku rachunku. Chcąc wziąć kredyt gotówkowy musimy przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Zobowiązanie można spłacić wcześniej. RRSO dla naszego kredytu konsolidacyjnego na kwotę 75 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy wynosi 5,11%. Każda z sześćdziesięciu rat będzie po 1 415 złotych. Całkowita kwota jaką odda do banku nasz kredytobiorca będzie wynosiła 84.900 złotych. Kredyt będzie go kosztował tym samym niecałe 10 000 złotych. Z trzech ofert jakie zaprezentujemy ten kredyt konsolidacyjny będzie najtańszym rozwiązaniem. Różnica w porównaniu z dwiema kolejnymi propozycjami jest widoczna gołym okiem i jeżeli można znaleźć lepszą ofertę to na tym przykładzie widać wyraźnie, ze można i warto szukać najtańszych ofert kredytów konsolidacyjnych. Sprawdźmy dwie kolejne w rankingach oferty i porównajmy je do oferty. która jest najlepsza.

Kredyt konsolidacyjny w T-Usługi Bankowe .

Kredyt konsolidacyjny w T-Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank oprocentowany jest nominalnie na 5,99% w skali roku. Za udzielenie kredytu gotówkowego bank nie pobiera żadnego wynagrodzenia z tytułu prowizji. W ofercie tej możemy zaciągnąć kredyt na kwotę od 10 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Zobowiązanie możemy rozłożyć maksymalnie na okres 120 miesięcy. Chcąc skorzystać z oferty trzeba założyć w banku rachunek. Bank wymaga od kredytobiorcy oświadczenia o zarobkach. Kredyt można bez konsekwencji spłacić przed czasem. RRSO dla naszego zobowiązania w przypadku tej oferty będzie mieć wartość 6,16%. Raty jakie będzie wpłacał do banku co miesiąc kredytobiorca będą po 1 450 złotych. Całkowity koszt kredytu jaki poniesie nasz kredytobiorca to kwota 86.977 złotych. Kredyt będzie go kosztował prawie 12 000 złotych. Od najlepszej z ofert ten kredyt konsolidacyjny będzie droższy o około 2 000 złotych. Różnica może nie jest bardzo duża, ale jeżeli można mieć to samo taniej to warto tą lepszą opcję wybrać.

Zobacz także:  Dla kogo kredyt konsolidacyjny

Mini ratka – pożyczka konsolidacyjna w Banku Polskim .

Mini ratka – pożyczka konsolidacyjna w Banku Polskim jest zobowiązaniem w przypadku którego oprocentowanie nominalne ma wartość 6,99% w skali roku. W przypadku tej oferty bank zrezygnował całkowicie z prowizji za przyznanie kredytu gotówkowego, co zmniejsza znacząco koszta z nim związane. Zakres kwot kredytu jakie udostępnia Bank Polski to przedział od 1 000 złotych do maksymalnie 120 000 złotych z okresem kredytowania od 1 miesiąca do maksymalnie 120 miesięcy. Założenie w banku rachunku jest niezbędne, aby można było skorzystać z oferty. Jednym z dokumentów wymaganych przez bank do skorzystania z oferty jest oświadczenie o zarobkach kredytobiorcy. Bank jest otwarty na ewentualne negocjacje oprocentowania z kredytobiorcą. Warto spróbować wynegocjować nieco lepsze warunki kredytowania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania naszego kredytu gotówkowego będzie równa 7,22%. Raty zobowiązania będą po 1 485 złotych. Całkowita kwota jaką spłaci kredytobiorca będzie równa 89.085 złotych. Kredyt konsolidacyjny będzie go kosztował ponad 14 000 złotych i z trzech prezentowanych ofert ta jest najdroższym rozwiązaniem. Oferta ta jest droższa o 4 000 złotych od oferty z pierwszego miejsca.