Nie chcesz płacić za zobowiązanie finansowe więcej niż to faktycznie konieczne? Bardzo zależy ci na zmniejszeniu miesięcznych rat i szukasz sposoby, by znaleźć ofertę o najniższych kosztach? Na naszej stronie znajdziesz informacje, które pozwolą ci podjąć najlepszą decyzję o zobowiązaniu finansowym, a także skorzystasz bezpłatnie z narzędzi przeznaczonych dla przyszłych kredytobiorców. Nie musisz poświęcać na to wielu godzin, wystarczy ci kilkanaście minut. Pamiętaj jednak, że przed wyborem warto zastanowić się nad swoimi preferencjami, a przede wszystkim aktualnymi potrzebami i możliwościami spłaty.
Lider rankingu
Ranking kredytów gotówkowych nie pozostawia żadnych wątpliwości, że najlepszą ofertą kredytową aktualnie jest Pożyczka Gotówkowa w City Banku. Usługa gwarantuje niskie RRSO dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu i niskiej prowizji, które pozwalają na to, by całkowity koszt zobowiązania nie był trudny w spłacie. Aktualnie RRSO oferty to 9,39%, podczas gdy druga w rankingu oferta kredytów posiada RRSO wyższe o 2,36%.
Co Citi Bank Handlowy ma do zaoferowania w przypadku kredytu na dowolny cel? Maksymalna kwota zadłużenia to aż 150 000,00 złotych. Kredytobiorca może cieszyć się jednocześnie długim okresem spłaty, sięgającym aż 120 miesięcy. Rozłożenie kredytu na dłuższy okres pozwoli zarówno zmniejszyć miesięczne opłaty, ale także podwyższyć twoją zdolność kredytową.
Po zawarciu umowy możesz oczekiwać, że pieniądze pojawią się na twoim rachunku bankowym maksymalnie w ciągu jednego roboczego dnia. To ogromne ułatwienie, które spowodowane jest minimalną ilością formalności związanych z kredytem.
Na co zwrócić uwagę przy wyborze zadłużenia?
Nie masz żadnego doświadczenia z kredytami czy pożyczkami? Nie masz pewności, na co zwrócić uwagę szukając kredytu, by nie podpisać niekorzystnej umowy? Pamiętając o kilku podstawowych warunkach, będziesz mieć pewność, że wybrana pożyczka pozwoli ci cieszyć się dodatkową gotówką, bez martwienia się o haczyki w umowie kredytowej.
-
Całkowity koszt kredytu – szukając najtańszego kredytu, zwróć uwagę na wszystkie opłaty związane z zadłużeniem. Wiele osób wciąż sprawdza wyłącznie oprocentowanie nominalne, co nie pozwala poznać oferty w 100%. Co składa się na całkowity koszt pożyczki? Standardowo poza oprocentowaniem nominalnym, bank wymaga od kredytobiorcy opłaty prowizji za udzielenie kredytu, a także uregulowanie opłaty przygotowawczej.
-
Dodatkowe usługi – sprawdź, czy bank nie wymaga od ciebie skorzystania z innych usług finansowych, bez których niemożliwe jest zdobycie zgody kredytowej. Koszt takich usług może wpłynąć na kwotę, którą rzeczywiście będziesz przeznaczać na spłatę zaciągniętej pożyczki.
-
Okres kredytowania – dłuższy termin spłaty będzie dużo korzystniejszy, jeśli chcesz zminimalizować swoje miesięczne raty. Przekonaj się, czy bank jest pod tym względem elastyczny. Wiele banków poza długim okresem kredytowania pozwala także na skorzystanie z wakacji kredytowych, zapoznaj się z dostępnymi kredytami, by mieć pewność czy gwarantują ci takie udogodnienia.